Çilek Seyahat Acantası
Çilek Turizm Seyahat Acentası Ankara
PRchecker.info
Anasayfa - Hakkımızda - Hizmetlerimiz - Vize - Kurumsal OrganizasyonlarYurtiçi Tatil - Yurtdışı Turlar - Kıbrıs - Gemi Turları - Uçak Bileti - Otel Rezervasyonu - Araç Kiralama - Kişiye Özel Seyahatler - TercümeReferanslarımız - Günübirlik Turlar - Haftalık turlar - Sosyal ve Kültürel Tur - Haftasonu Tutlar - Çilek Transfer - İletişim - Sitemap

1.GÜN: ANKARA, DEVREK, AMASRA
Sabah saat 07.30 da KIZILAY AVM önünde buluşma ve Amasra’ya hareket.
Yolumuz üzerinde bulunan Kuşkayası Anıtı'nda mola veriyoruz. Kuşkayası Yol Anıtı: Roma İmparatorluğu zamanında Tiberius Claudius Cermanicus (M.S 41-54) zamanında yaptırılmıştır. Daha sonra Bakacak Tepesi'nden Amasra'nın muhteşem manzarasını izlemek için duruyoruz. Fatih Sultan Mehmet bile bu tepeden Amasra'yı gördüğünde "Lala, Lala Çeşm-i Cihan bu mu ola?" (Dünyanın gözbebeği burası mı?) demekten kendini alamaz. O günden sonra bu söz Amasra denildiğinde akıllara gelen cümlelerden birisi haline gelir. Daha sonra Amasra'da; Büyük- Küçük Liman, Kale'nin gezilmesi ve Tahtacılar Çarşısı'nda alışveriş için serbest zaman. Ardından hava koşullarının uygun olması halinde Amasra'da bir saatlik tekne gezisi. Tekne gezimizin ardından Çakraz'a gidiyoruz. Çakraz'da kısa bir yürüyüş yapıp Amasra'yı karşıdan gören otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Amasra'daki otelde.

2.GÜN: BULAK MENCİLİS MAĞARASI, SAFRANBOLU, ANKARA 
Kahvaltı sonrası UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRAS listesinde yer alan Safranbolu’da yapacağımız geziye Bulak Mencilis Mağarası ile başlıyoruz. Mağaraya aracımızın ulaştığı son noktadan itibaren yürüyerek çıkacağız. 150 metrelik kısmı basamaklardan çıkış şeklindedir. Daha sonra Tokatlı Kanyonu üzerinde inşa edilen Kristal Teras'a gideceğiz. Yüksekliği 80 metre, genişliği 11 metre olan teras ve yanında bulunan İncekaya Su Kemeri'ni gördükten sonra Safranbolu sokaklarında yürüyerek gezeceğiz. Bu gezimizde; Safranbolu Evleri, Kaymakamlar Müze Evi, Arastalar, Cinci Hoca Hanı, Köprülü Mehmet Paşa Cami ve Güneş Saati'ni göreceğiz. Ardından Yörük Köyü’ne hareket. Yörük Köyü'nde; Sipahioğlu Konağı, Yunak ve sokakların gezilmesinden sonra dönüş yolculuğumuza başlayacağız. Akşam saat 22.30 sularında Ankara'ya varış.

Otobüs veya midibüsle ulaşım
, otelde konaklama(1
, kahvaltı(1)akşam yemeği(1)
, Amasra'da tekne gezisi, SEYAHAT GÜVENCE SİGORTA POLİÇESİ, milli park ve özel müze giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri ve KDV.

İlk gün kahvaltı, tüm öğle yemekleri, ikinci gün akşam yemeği, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri, yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler.

-ÖĞLE YEMEKLERİ:
Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.
Amasra Turu
Amasra Turu
310 TL' den başlayan fiyatlarla
İstanbul Turları
İstanbul Turları
Çanakkale Turları
Çanakkale Turları
Karadeniz turları
Karadeniz turları
Ege Turları
Ege Turları
ÇİLEK TURİZM SEYAHAT 1 GECE KONAKLAMALI AMASRA TURU KİŞİ BAŞI 310 TL
Türsab
ADRES
Cinnah Caddesi No 28 / 3 Çankaya -  ANKARA
Telefon 1
0 312 229 29 86
Telefon 2
0 312 229 30 75
Gsm
0 532 482 57 37
ender@cilektravel.com endersadi@gmail.com
No: 7474
İSTANBUL TEMSİLCİMİZ
Özgün MENEVŞE
Telefon 0 532 761 22 12
ozgun@cilektravel.com

LONDRA TEMSİLCİMİZ
Gökhan SALUR
Telefon 0044 75 41 80 28 72 info@cilektravel.com

VİYANA TEMSİLCİMİZ
Merve ÖNOĞLU
Telefon 0043 68 03 23 39 42 merve@cilektravel.com
Her Hakkı Saklıdır 2016 © Çilek Seyahat

Konaklamalı Amasra Tur Organizasyonlarımızla İlgili Detaylı Bilgi Almak
İçin İletişime Geçiniz

Çilek Seyahat Acentası

Konaklamalı Amasra Turları

0 312 229 29 86
Cinnah Cad. 28 / 3 Çankaya - Ankara