Çilek Seyahat Acantası
Çilek Turizm Seyahat Acentası Ankara
PRchecker.info
Anasayfa - Hakkımızda - Hizmetlerimiz - Vize - Kurumsal OrganizasyonlarYurtiçi Tatil - Yurtdışı Turlar - Kıbrıs - Gemi Turları - Uçak Bileti - Otel Rezervasyonu - Araç Kiralama - Kişiye Özel Seyahatler - TercümeReferanslarımız - Günübirlik Turlar - Haftalık turlar - Sosyal ve Kültürel Tur - Haftasonu Tutlar - Çilek Transfer - İletişim - Sitemap

Sabah 07:00 saatlerinde Kızılay AVM önünde buluşmamızın ardından hareket ediyoruz. Yol üzerindeki ilk mola yerimiz güzelliğiyle göz kamaştıran  Tuz Gölüne geliyoruz. Buradaki 20 dakikalık fotoğraf molamızdan sonra hareket ediyoruz ve Güzel Atlar Diyarı Kapadokya’ya giriş yapıyoruz. İlk  olarak Kaymaklı Yeraltı Şehri ile gezimize başlıyoruz. Ardından UçHisar Kalesi ve Güvercinlik Vadisi gezileriyle programımıza devam edip öğlen yemeği molası için Uranüs Resaturant’ta gidiyoruz. Yemek molamızdan sonra bölgeye özel Onix Atölyelerinden birine misafir olup, burada Onix taşının özelliklerini, nasıl işlendiğini uygulamalı bir şekilde görüyoruz.  Daha sonrasında Göreme Açık Hava Müzesi, manastırlar, şapeller, kiliseler ve yaşam alanlarını geziyoruz. Buradaki gezimiz bittikten sonra Peribacalarını yakından inceleyebileceğimiz Paşabağı gezip, çok yoğun oluşumların bir arada görülebileceği Derbent Vadisine hareket ediyoruz. Çavuşin ve Zelve’yi panoramik olarak olarak görüp Kızılırmak kenarında kurulmuş ve Hititlerden günümüze devam eden çömlek atölyesinde çanak çömlek yapımını eğlenceli bir şekilde izliyoruz. Bu küçük gösteriden sonra dileyen misafirlerimiz bu atölyede alış verişlerini yapabilirler. Ardından Nevşehir İlimizin Kapadokya kadar ayrı bir güzellikte olan ilçesi Ürgüp’e hareket ediyoruz. Ürgüp bölgesine özgü şarap mahzenlerini geziyoruz. Ürgüp’ü panoramik olarak görüp yol güzergahında kart postalları süsleyen Üç Güzeller Peribacalarını görüp, fotoğraflarımız çektikten sonra biraz yorucu ama bir o kadar da eğlenceli turumuzu bitiriyor Ankara’ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.
Dönüş yolculuğumuzda araç içi ikram ve molalar eşliğinde akşam saatlerinde misafirlerimiz aldığımız noktaya bırakıyor bir sonraki turumuzda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

Lüks araçlarla ile ulaşım
Araç içi ikramlar
Araç içi kahvaltı
Öğlen yemeği
Profesyonel rehberlik ve Çilek Turizm Refakat Hizmeti
Seyahat Sağlık Sigortası

Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Şahsi harcamalar

Kapadokya Turları
Kapadokya Turları
110 TL' den başlayan fiyatlarla
Kapadokya
Kapadokya
Kapadokya
Kapadokya
İstanbul Turları
İstanbul Turları
Amasra Turları
Amasra Turları
115 TL' den başlayan fiyatlarla
Ege Turları
Ege Turları

ÇİLEK TURİZM GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU 110 TL

Türsab
ADRES
Cinnah Caddesi No 28 / 3 Çankaya -  ANKARA
Telefon 1
0 312 229 29 86
Telefon 2
0 312 229 30 75
Gsm
0 532 482 57 37
ender@cilektravel.com endersadi@gmail.com
No: 7474
İSTANBUL TEMSİLCİMİZ
Özgün MENEVŞE
Telefon 0 532 761 22 12
ozgun@cilektravel.com

LONDRA TEMSİLCİMİZ
Gökhan SALUR
Telefon 0044 75 41 80 28 72 info@cilektravel.com

VİYANA TEMSİLCİMİZ
Merve ÖNOĞLU
Telefon 0043 68 03 23 39 42 merve@cilektravel.com
Her Hakkı Saklıdır 2016 © Çilek Seyahat

Kapadokya Tur Organizasyonlarımızla İlgili Detaylı Bilgi Almak
İçin İletişime Geçiniz

Çilek Seyahat Acentası

Kapadokya Turları

0 312 229 29 86
Cinnah Cad. 28 / 3 Çankaya - Ankara