Çilek Seyahat Acantası
Çilek Turizm Seyahat Acentası Ankara
PRchecker.info
Anasayfa - Hakkımızda - Hizmetlerimiz - Vize - Kurumsal OrganizasyonlarYurtiçi Tatil - Yurtdışı Turlar - Kıbrıs - Gemi Turları - Uçak Bileti - Otel Rezervasyonu - Araç Kiralama - Kişiye Özel Seyahatler - TercümeReferanslarımız - Günübirlik Turlar - Haftalık turlar - Sosyal ve Kültürel Tur - Haftasonu Tutlar - Çilek Transfer - İletişim - Sitemap

1.GÜN
HAREKET
Gece saat 24:00 da Ankara Kızılay kalkış Sabah saatlerinde Samsuna varıyoruz.
2.GÜN
SAMSUN (Milli Mücadele Parkı - Bandırma Vapuru - Atatürk Onur Anıtı - Gazi Müzesi - İlk Adım Anıtı - Amazon Parkı)
Belirtilen kalkış noktalarından misafirlerimizin alınmasından sonra güzergahımız üzerindeki Havza üzerinden Samsun`a doğru yola çıkıyoruz. Tarihimizde çok önemli yeri olan Samsun`a ulaştığımızda ilk olarak Mustafa Kemal ATATÜRK`ün Milli Mücadeleyi başlatmak için 19 Mayıs 1919 da silah arkadaşlarıyla birlikte İstanbul`dan Samsun`a geldikleri Bandırma Vapuru`nun içerisi müze olarak dizayn edilen birebir kopyasının da bulunduğu Milli Mücadele Parkın`a ulaşıyor ve Bandırma Vapuru`nu ziyaret ediyoruz. Ziyaret sonrası otobüsümüze binip şehir merkezine ulaşıyor ve Samsun Belediye Parkı`nda Samsun`un simgesi haline gelmiş, Avusturyalı Heykeltraş Heinrich Krippel tarafından yapılmış olan, Atatürk Onur Anıtı`nı ziyaret ediyoruz. Parktan uzak olmayan, 1940 yılında restore edilerek müze haline dönüştürülmüş olan Mustafa Kemal ATATÜRK`ün Samsun`a geldiğinde kaldığı otel Mantıka Palace`ı bugünkü adıyla Gazi Müzesi`ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra Gazi Müzesi`nden ayrılıp Mustafa Kemal ATATÜRK`ün silah arkadaşlarıyla 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsuna ilk adımını temsil eden İlk Adım Anıtı`nı görmek üzere yürüyoruz. Ziyaretimiz sonrasında aracımıza binip M.Ö.1200 lü yıllarda Terme İlçesi yakınlarında yaşadıkları varsayılan ve Homerosun İlyada adlı eserinde söz edilen ilk cağların efsanevi kadın savaşçılarını temsil eden amazon savaş kadını heykelini ve aslan heykellerini görmek üzere Amazon Parkı`nı gezmeye gidiyoruz. Bu keyifli ziyaretten sonra otobüsümüzle konaklama için otelimize doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah Kahvaltısı: Otobüste dağıtılacak olan lunch box(Tur ücretine dahildir). Ayrıca dileyen misafirlerimiz kahvaltı için vereceğimiz molada kahvaltı(Ekstradır) yapabilirler. Öğlen Yemeği: Samsun`da alınacaktır(Ekstra). Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Konaklama Oteli: My House - Fatsa Yalcın Otel - Grand Amisos Hotel - Amisos Hotel - Samsun Hampton By Hilton vb. oteller.
3.GÜN
ORDU (Boztepe Teleferik)- GİRESUN(Giresun Adası Turu) - Çay Fabrikası ve Çay Tadımı - GÖRELE(Görele Kemençe Müzesi)
Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrasında Karadeniz`in güzelliklerini seyrederek keyif alacağımız Karadeniz sahil yolu üzerindeki yolculuğumuza başlıyoruz. Yeşilırmak`ın denizle buluştuğu İlçe Çarşamba`dan, Amazonlar diyarı Terme`den ve Türkiye`nin en uzun tüneli olan Nefise Akçelik tünelinden geçerek Ordu`ya ulaşıyoruz. FINDIK ve FINDIK ÜRÜNLERİ alışverişini yapacağımız mağazaya uğradıktan sonra Ordu merkezine ulaştığımızda bir tarafında Ordu manzarası, bir tarafında uçsuz bucaksız Karadeniz sahillerinin manzarasına sahip, bir tarafında da yemyeşil tepelere hakim ziyaret edenleri büyüleyen 485m. yükseklikteki Boztepe`ye siz değerli misafirlerimiz teleferik ile çıkıp (ekstra) fotoğraf ve kahve molasının tadını çıkarmanızın ardından aracımızda buluşup Giresun a doğru yola çıkıyoruz. Kalesini panoramik olarak göreceğimiz Giresun`a ulaştığımızda dileyen misafirlerimizle Giresun Adası Turumuza başlamak için tekneye bineceğimiz Giresun Limanı`na gidiyoruz. - GİRESUN ADASI TURU(Ekstra; Kişi Başı 17,50 TL) Karadeniz`in tek adası olan tarih boyunca önemini korumuş ve değişik isimlerle çağırılmış, bir dönem Amazonlar`ın üzerinde yaşadığı anlatılan, altın post hikayesi de dahil, hikayelere konu olmuş, hala yöre adetlerinde önemli yeri olan Giresun Adası`nı da ziyaret edeceğiniz ve çok eğleneceğiniz tekne turudur. Keyifli Giresun Adası Turun`dan döndükten sonra aracımızla buluşup öğlen yemeğimizi(ekstra) alacağımız restorana gidiyoruz. Yemek sonrasında Karadeniz`in tat ve kalite olarak en üst sıralarda yer alan çay çeşitlerinin üretildiği çay fabrikasını gezip çay ile ilgili tüm bilgiyi yerinde alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ayrılmadan önce bu tadı enfes içimi ayrı keyif olan çaydan tadıp ÇAY ve ÇAY ÜRÜNLERİNDEN alabilirler. Bu keyifli ziyaretten sonra aracımıza binip Trabzon`a doğru yola çıkıyoruz ve Görele Kemençe Müzesi`ni ziyaret ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz bu müzeden kemençe de satın alabilirler. Bu ziyareti de gerçekleştirdikten sonra otobüsümüze biniyor ve konaklayacağımız otele gidiyoruz. Akşam yemeği otelimizde. NOT: Giresun Adası Turu, tekne kullanıldığından, hava koşullarının elverişliliğine göre yapılabilmektedir. Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Öğlen Yemeği: Tirebolu`da menü olarak alınacaktır(Ekstra). Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Konaklama Oteli: Giresun - Trabzon Otelleri.
4.GÜN
TRABZON (Atatürk Köşkü - Gümüş(Kazaziye - Hasır - Telkari) - Ayasofya Cami) - SÜRMENE(Bıçak) - FIRTINA VADİSİ (Çamlıhemşin - Zil Kale Turu(Şenyuva(Çinçiva) Köyü ve Köprüsü) - Rafting) - AYDER(Gelin Tülü Şelalesi - Aşağı Ambarlık - Yukarı Ambarlık - Kalegon)
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Trabzon`a doğruyola çıkıyoruz. Trabzon`da ilk olarak Mustafa Kemal ATATÜRK`ün Trabzon`a ilk geldiğinde Soğuk Su semtini gezerken görüp beğendiği, kendisine Trabzon Özel İdaresince hediye edilen ve Trabzon a 3. ve son kez geldiğin de konakladığı Atatürk Köşkü`nü ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizin sonunda Trabzon`un unlu GÜMÜŞ KAZAZİYE, HASIR ve TELKARİ sanatıyla ilgili bilgi alacağımız ve bu sanatın el emeği, göz nuru dökerek ortaya çıkardığı farklı tasarımlardaki takı ve diğer ürünlerini satın alabileceğiniz ünlü gümüşçüde vereceğimiz alışveriş molasının ardından Kommenos Ailesi tarafından yaptırılan ve camiye dönüştürülen Ayasofya Cami`ni gezmek için aracımızla yola koyuluyoruz. Bu ziyareti de gerçekleştirdikten sonra otobüsümüze binip Türkiye de bıçağın ana vatanı olarak adlandırılan Sürmene`ye gidiyor meşhur SÜRMENE BIÇAKLARINI tanımanız ve alışveriş yapabilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Sürmene`den ayrılıp Fırtına Vadisine ulaşmak üzere Rize`yi de panoramik olarak göreceğimiz yolumuza devam ediyoruz. Öğle yemeğimizin ardından arzu eden misafirlerimiz aşağıdaki alternatif turlara katılabilirler. - ZİL KALE TURU(Ekstra; Kişi Başı 35 TL) 2010 yılında Berlin Uluslararası Film Festivali`nde ülkemize Altın Ayı; ödülünü getirmeyi başaran Bal; filminin çekimlerinin gerçekleştiği Çamlıhemşin`den bineceğimiz minibüsler ile Fırtına Deresi boyunca ilginç ve muhteşem manzaralar eşliğinde Konaklar Mahallesi, Yolkıyı Köyü, Ortan Köyü`nü görüyor ve Sevdaluk dizi çekimlerinin de yapıldığı Şenyuva Köyü`nde vereceğimiz fotoğraf molası ardından Zilkale ye ulaşıyoruz. Zilkale, Rize nin Çamlıhemşin İlçesine 13km. Fırtına Vadisi`ndeki bir geçide hakim, dere yatağından 100m., denizden 750m. yükseklikte, yüksekçe bir kayalık üzerinde konumlandırılmış 3 bölümden oluşan, 8 burcu ve 4 katlı olduğu anlaşılan heybetli baş kulesi bulunan kesin yapım tarihi bilinmeyen sıradışı bir kaledir. Zil Kale`nin heybetli sıradışı görüntüsüne şaşıracak, unutulmaz ve eğlenceli bir tur yaşayacaksınız. - RAFTING(Ekstra; Kişi Başı 55 TL) Konusunda uzman eğitmenlerin bilinmesi gerekenleri anlatması sonrasında Fırtına Deresi`nin coşkun sularında yaklaşık 1,5 saat süren hafif bir parkurda rafting heyecanını yaşayacaksınız. Bu turların ardından otobüsümüzle Ayder Yaylası`na hareket ediyoruz. 1350m. yükseklikte bulunan zengin bitki örtüsü ve kaplıca suları ile ünlü Ayder Yaylası`nda Gelin Tülü Şelalesi, Kalegon, Aşağı Ambarlık ve Yukarı Ambarlık gezilerimizi tamamlayıp, yaylada serbest zaman veriyoruz. Keyifli bir yürüyüş yapabilir ve yöre insanlarıyla sıcak bir sohbet edebilirsiniz. Daha sonra konaklama yapacağımız otele doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Öğlen Yemeği: Fırtına Vadisi`nde menü olarak alınacaktır(Ekstra). Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Konaklama Oteli: Ayder, Çamlıhemşin, Pazar ve Ardeşen civarı oteller.
5.GÜN
HOPA - Cankurtaran Geçidi - BORÇKA (Klaskur(Aralık) Köyü - KARAGÖL -
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından aracımızla Artvin`in Hopa İlçesi`nden ve Cankurtaran Geçidi`nden geçerek Borçka İlçesine ulaşmak üzere yola çıkıyoruz. - KARAGÖL TURU(Ekstra; Kişi Başı 45 TL) Borçka İlçe merkezine ulaştığımızda bizi bekleyen minibüslere biniyor ve turumuza başlıyoruz. (NOT:Karagöl turumuza katılmak istemeyen misafirlerimizden dileyenler Hopa`da aracımızdan inerek serbest zaman geçirebilirler veya dileyenler Borçka`ya gelerek serbest zaman geçirebilir ve öğlen yemeklerini alabilirler(ekstra).) Borçka İlçe merkezine 27km. mesafede, deniz seviyesinden 1450m. yükseklikte bulunan 19.yy başlarında, bu günkü Klaskur(Aralık)Köyü`nün yakınlarındaki bir tepenin heyelan sonuncunda Klaskur (Aralık) Deresi`nin önünü kapatmasıyla oluşan cennet yeşili Karagöl`e ulaşıyoruz. Karagöl`e etrafındaki ormanlarda yürüyüş ve fotoğraf molası sonrası öğle yemeğimizi (ekstra) almak için Borçka İlçesi`ne doğru hareket ediyoruz. RİZE(Rize Bezi Atölyesi) - UZUNGÖL (Of - Çaykara - Solaklı Deresi ve Vadisi - Lustra - Garester Yayla Turu VEYA Haldizen Deresi - Demirkapı Yaylası - Yayla Evi Turu)
Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrası Rize`ye doğru yola çıkıyoruz. Rize bezleri yapım atölyesini göreceğimiz ve alışveriş yapabileceğimiz RİZE BEZİ mağazasına gidiyoruz. Rize bezinin(Feretiko) en büyük özelliği vücuttaki teri çekip vücudun serin olmasını ve nemsiz kalmasını sağlamasıdır. Rize bezi alışverişimizin ardından aracımıza binip Of - Çaykara - Taşkıran güzergahında Solaklı Deresi ve Vadisi boyunca ilerleyip, heyelan sonucu kayan kayaların vadi onunun kapatmasıyla oluşmuş bir set gölü olan Uzungöl`e ulaşıyoruz. Burada misafirlerimiz aşağıdaki turlara katılama fırsatı bulabilirler.(Hava durumuna göre grupça 2 turdan mümkün olan 1 tanesine gidilebilecektir.) - LUSTRA - GARESTER YAYLA TURU (Ekstra; Kişi Başı 35 TL) Uzungöl`ü kuşbakışı görebileceğiniz bu tura Uzungöl`den minibüslere binerek başlıyoruz Lustra Yaylası`ndaki fotoğraf molasının ardından tekrar minibüslere binerek Garester Yaylası`na ulaşıyoruz araçlarımızdan indikten sonra kısa bir yürüyüş yaparak mola yerimize ulaşıyoruz burada muhteşem bir manzara eşliğinde dileyenler ücretlerini ödeyerek çay, ayran veya süt içebilir ve Trabzon`un meşhur sütlaçından yiyebilirler. Mola sonrası minibüslerde buluşup Uzungöl`e geri dönüyoruz. - HALDİZEN DERESİ - DEMİRKAPI YAYLASI - YAYLA EVİ TURU (Ekstra; Kişi Başı 35 TL) Haldizen Deresi, Uzungöl`ün varlık nedenidir. En uzak dağ köylerinden biri olan Demirkapı Yaylası`nda şehrin gürültüsünden uzak doğanın kucağında bulutların öte yanında yayla evlerinin sıcaklığını gezip görüyor çok eski bir yayla evini ziyaret ediyoruz. Dileyenler ücretini ödeyerek yayla suyunda demlenmiş çay içebilir, kuzine sobada fırınlanmış patates yiyebilirler. Ziyaret sonrasında minibüslerde buluşarak Uzungöl`e geri dönüyoruz. Keyifli yayla turumuzun ardından Uzungöl`de vereceğimiz serbest zamanın ardından, öğlen yemeğimizi yiyeceğimiz yere göre, otobüsümüze binip öğlen yemeğine(ekstra) gidiyoruz. Yemek sonrasında Karadeniz in müthiş lezzetlerini yanınızda götürebilmek için tamamı yörede yaşayanlar tarafından üretilen, gerçek TEREYAĞ ve PEYNİR in bir çok çeşidinin alışverişi yapabileceğimiz mağazaya gidiyoruz. Ayrıca KÖME ve PESTİL alışverişi için yine bir mağaza da mola veriyoruz. Alışverişin ardından konaklama ve akşam yemeği alacağımız otelimize geçiyoruz. Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Öğlen Yemeği: Uzungöl veya Akçaabat`ta menü olarak alınacaktır(Ekstra). Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Konaklama Oteli: Bulancak civarı oteller  vb.
6.GÜN
AMASYA (Ferhat ile Şirin Su Kanalı - Arkeoloji ve Mumyalar Müzesi - II.Bayezid Külliyesi - Kral Kaya Mezarları - Hazeranlar Konağı - Yalıboyu Evleri - Şehzadeler Parkı - Yeşilırmak - Mağdenüs Köprü - Alçak Köprü - Helkıs (Hükümet) Köprü - Saat Kulesi)
Kahvaltıdan sonra otelimizden ayrılarak Osmanlılar döneminde şehzadeler şehri olarak bilinen Amasya`ya varıyoruz. Amasya`daki gezimize Amasya ve çevresinde bulunan yirmi bini aşkın eserin sergilendiği Amasya Arkeoloji ve Mumya Müzesini ziyaret ediyoruz. Müzede Hititlerden Romalılara, Selçukludan Osmanlıya kadar birçok medeniyete ait eserler ve İlhanlılar dönemine ait mumyalar sergilenmektedir. II.Bayezid Külliyesi(Restorasyon nedeniyle cami içerisi ziyaret edilememektedir.), Yeşil Irmak Vadisi kıyısında yer alan görüntüsüyle ve hikayesiyle büyüleyen Kral Kaya Mezarları`nın panoramik seyri, Amasya Kalesi`nin ve Yalıboyu Evleri`nin fotoğraflanması, Şehzadeler Parkı`nda kısa bir yürüyüş, Mağdenüs, Alçak ve Hükümet Köprülerin görülmesi, 1865 yılında inşa edilmiş olan mimarisiyle dikkat çeken en güzel konaklardan biri olan Hazeranlar Konağı`nın ziyareti ve Saat Kulesi`nin fotoğraflanması sonrasında öğle yemeğimizi(ekstra) yiyeceğimiz restorana gidiyoruz. Yemek sonrası aracımıza binerek sevdaları tarihe mal olmuş Ferhat ile Şirin efsanesine konu olan su kanallarını ziyaret etmek için yola koyuluyoruz. Bu ziyaretimizin ardından turumuzu bitiriyor ve bir başka ÇİLEK TURİZM SEYAHAT ACENTASI organizasyonunda buluşmak üzere dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Dönüş yolculuğumuzda leblebi diyarı Çorum’da leblebi alışverişi molamızı LEBLEBİ alabilirsiniz. Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Öğlen Yemeği: Amasya`da menü olarak alınacaktır(Ekstra). Akşam Yemeği: Dönüş yolunda serbest alınacaktır(Ekstra). Konaklama Oteli: Otel konaklaması bulunmamaktadır.

GENEL ŞARTLAR
Gezi suresi 5 gece 6 gun olup 4 gece otel konaklamalıdır. Cocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 cocuk icin kullanılır. Rehberimiz programı tamamen gercekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobus, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir butundur ayrı ayrı duşunulemez. 0-6 yaş cocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Konaklama bolgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Çilek Turizm in sorumluluğu yoktur.
Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına gore; 10-15 kişi arası ozel dizayn minibusle(Sprinter, Crafter), 15-29 kişi arası luks kucuk otobus (midibas) 29 kişi uzeri ise 46 veya 55 kişilik ozel Turizm araclarıyla yapılacaktır. Buyuk arac garantisi verilmez.
* Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına gore verilir
Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Çilek Turizm 1 (Bir) gun onceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir
EK HİZMET BEDELLERİ VE KAPSAMI
Tur Programına Dahil Tum Muze Ve Oren Yeri Girişleri, Yardımcı Rehberlik Ucretleri, Muze Girişleri, Otopark Ucretleri, Tekne Turları, Minibus Ucretleri, Milli Park Giriş Ucretleri, Turlara Gore Değişen Ucretler Bu Kapsamdadır. Tur Fiyatlarımıza Muze giriş ucretleri dahil olup Muze girişlerinin toplam tutarına gore Çilek Turizm; Muze kart vererek yada girişte bilet alarak Misafirlerin girişlerini sağlayacaktır Muze Kart Sahibi Misafirlerimiz, Engelli Kart Sahibi Misafirlerimiz, Sarı Basın Kartı Sahibi Misafirlerimiz, 7 - 17 Yaş Cocuk Ve 65 Yaş Ustu Misafirlerimiz Turizm Bakanlığına bağlı muzelere ucretsiz girdiğinden Bu Kimliklerini İbraz Etmek Kaydı İle Katılınan Paket Turun İndirim Oranına Gore Ek Hizmet İndirimlerinden Yararlanabilirler. Ek Hizmet Bedeli İndiriminden Faydalanan Misafirler , Muze Giriş Ucretlerini Kendileri Oderler ( Muze Kart Verilmez veya Giriş ucreti Çilek Turizm tarafından odenmez ). Turkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmayan Misafirler ( Yabancı Uyruklu Misafirler ) İndirimli Ek Hizmet Seceneğini Secip, Turdaki Muze Girişlerini Kendileri Odeyecektir.

* Muze Oren Yeri Giriş ucretleri (Bu Turumuzda muze kart verilmektedir. Müze kart ücreti 50 TL olup isteyen misafirlerimiz herhangi bir müze girişinden temin edebilirler.)
* 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Programda belirtilen Cevre gezileri
* Profesyonel rehberlik hizmetleri
* Çilek Turizm otobus ici ikramları
* Çilek Turizm tur guvencesi
* Otellerde acık bufe 5 sabah kahvaltısı
* Otellerde acık bufe veya set menu 5 akşam yemeği
*1618 Nolu Turizm kanununa gore zorunlu seyahat sigortası
*Mercedes Travego, Tourismo otobusler İle ulaşım
* Öğle yemekleri,
* Tüm yemeklerde alınan içecekler,
* Extra olarak belirtilen geziler
* Kişisel harcamalar
Karadeniz Turları
Karadeniz Turları
Karadeniz Turları
Karadeniz Turları
Çanakkale Turları
Çanakkale Turları
Kapadokya Turları
Kapadokya Turları
120 TL' den başlayan fiyatlarla

Karadeniz Rüyası 5 Gece 6 Gün 4 gece Konaklamalı

Türsab
ADRES
Cinnah Caddesi No 28 / 3 Çankaya -  ANKARA
Telefon 1
0 312 229 29 86
Telefon 2
0 312 229 30 75
Gsm
0 532 482 57 37
ender@cilektravel.com endersadi@gmail.com
No: 7474
İSTANBUL TEMSİLCİMİZ
Özgün MENEVŞE
Telefon 0 532 761 22 12
ozgun@cilektravel.com

LONDRA TEMSİLCİMİZ
Gökhan SALUR
Telefon 0044 75 41 80 28 72 info@cilektravel.com

VİYANA TEMSİLCİMİZ
Merve ÖNOĞLU
Telefon 0043 68 03 23 39 42 merve@cilektravel.com
Her Hakkı Saklıdır 2016 © Çilek Seyahat

Karadeniz Tur Organizasyonlarımızla İlgili Detaylı Bilgi Almak
İçin İletişime Geçiniz

Çilek Seyahat Acentası

Karadeniz Turları

0 312 229 29 86
Cinnah Cad. 28 / 3 Çankaya - Ankara